Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє

Історія української гривні є важливою складовою фінансової історії України, яка відображає її економічний шлях та зміни в політичній системі. Шлях становлення гривні, як національної валюти неоднозначний, з численними випробуваннями та перетвореннями на протязі років. Історію становлення національної грошової одиниці, розглянули учні 11ІНФ класу на уроці історії разом з вчителькою Ольгою Михайлик. Учениці класу Бабишина Анна, Стрельник Катерина, Бегеній Софія виступили з мініпроєктами “Історія гривні від найдавніших часів до сьогодні”. Шестакова Валерія 11ПМВ запропонувала переглянути відео про дизайн гривні який не затвердили. Вперше ми говорили про гривню, як гроші що можуть убезпечити наше майбутнє.