Людина нібито не літає… А крила має!

19 березня свій 94-ий день народження відзначила одна з найвидатніших українських поетес – Ліна Костенко. Ця геніальна жінка вже багато років змінює світ своїм словом, утверджує патріотизм і гідність українців.
Її вірші стали джерелом натхнення для багатьох, вони навчають нас любові до рідної землі, підтримці один одного та важливості правди й справедливості. Учні нашого ліцею завжди вивчали творчість Ліни Костенко з особливим захопленням. Близькі її поезії й учителям. Творчість Ліни Василівни окрилює нас на нові звершення, стає джерелом мудрості та допомагає розкривати свої таланти.
Із цієї нагоди в ліцеї пройшли різноманітні інтерактиви. Учні й учениці дізналися цікаві факти із життя поетки, заслухали уривки найвідоміших творів та самі продемонстрували чималу обізнаність у творчості Ліни Костенко.