Роль сім’ї у формуванні патріотичних цінностей у дітей

27 березня 2024 р. у Херсонському академічному ліцеї імені О.В.Мішукова відбулася науково-педагогічна рада, де освітяни обговорювали актуальну проблему формування батьками патріотичних цінностей у дітей. Класні керівники провели опитування серед батьків і учнів щодо важливості національно-патріотичного виховання, сімейних традицій тощо та проаналізували отримані дані. Також заслухали виступи батьків ліцеїсток Рудики Злати та Артемчук Дар’ї, які поділилися своїми секретами формування активної громадянської позиції в дітей.
Незважаючи на складний час, наші педагоги та батьківська громада продовжують працювати в єдності, адже розуміють важливість свого обов’язку – виховати майбутнє покоління справжніх українців!