Золота надія Херсонщини

Відзвучали останні акорди навчального року 2025/2026!
24 червня в Києві відбулася церемонія нагородження “Золота надія Херсонщини” для випускників і випускниць , які отримали документи про освіту з відзнакою.
11 учнів і учениць ХАЛ змогли доєднатися до заходу й отримали привітання від Херсонської міської військової адміністрації, управління освіти Херсонської міської ради, Херсонського обласного академічного музично-драматичний театру імені Миколи Куліша, батьків і вчительства ліцею. Але найголовнішим подарунком від події стали теплі обійми, посмішки, спільні фото й радість живої зустрічі – усе те, чого нам так часто бракувало в онлайн-навчанні.
Ми впевнені, що для наших зіркових випускниць і випускників це лише перша сходинка на шляху до успіху! Щиро вітаємо з успішним завершенням навчання та бажаємо розвиватися, вірити, мріяти й активно діяти, не збавляючи обертів!

Херсонський академічний ліцей пишається всіма своїми учнями й ученицями💙💛 Пам’ятаймо: колишніх ліцеїстів і ліцеїсток не буває😉