Мінна безпека

4 квітня у світі відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, котра пов’язана з розмінуванням. У наш час ця тема є надзвичайно важливою для України. Спеціалісти з розміновування активно працюють на звільнених від ворога територіях, але дбати про власну безпеку має кожен свідомий громадянин. Саме тому 3-5 квітня в Академічному ліцеї пройшли інформаційні заняття з мінної безпеки, що провели для наших учнів та учениць спеціалісти Danish Refugee Council Олександр Царук і Олександр Стасів. Ліцеїсти й ліцеїстки отримали багато корисної інформації щодо видів вибухонебезпечних предметів, попереджувальних знаків, алгоритмів дій на замінованій території, типів травмувань тощо.