З Днем знань!

Перше вересня – це свято не тільки для учнів, а й для їхніх батьків та вчителів.
Не зважаючи на складні обставини в Україні, тим дітлахам, які йдуть перший раз у перший клас, бажаю мати багато друзів, легко та якісно здобувати знання, завжди шанувати вчителів! Вчіться на одні дванадцятки! Радуйте батьків своїми оцінками!
Випускникам у День знань я бажаю, щоб останній рік в ліцеї був легким! Для випускників цей перший дзвоник – останній. Мабуть, кожен з вас хотів би повернутися у перший клас. Хай ваше майбутнє буде світлим та стабільним!
Я хочу побажати, щоб цей навчальний рік для всіх був набагато успішнішим та спокійнішим, більш плідним та продуктивним, ніж минулий! І нехай попереду чекає багато нових відкриттів і блискучих перемог!
Миру нам та перемоги! Все буде Україна!
Усіх зі святом!
Пуляєва Софія, 9 УІФ