До уваги учнів та батьків!

У Херсонському академічному ліцеї імені О. В. Мішукова завершується підготовка до початку 2022/23 навчального року, який розпочнеться 01 вересня загальним уроком на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!».
Навчання у новому навчальному році здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання та апробованих освітніх онлайн-сервісів. Також заплановано здійснювати запис матеріалів уроків з подальшим наданням відповідного доступу для перегляду.
Як і раніше, досягнення учнів та зміст домашніх завдань фіксуватимуться в електронному щоденнику, який буде доступним для ліцеїстів та батьків або осіб, які їх замінюють.
Навчання у 2022/23 навчальному році здійснюватиметься за українськими державними програмами та стандартами, з урахуванням Методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу.