Вітаємо!

Випускники Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ реалізовують свої таланти в різноманітних сферах творчої та інтелектуальної діяльності як в Україні, так і у світі.
Пишаємося Павлом Левченком, який нещодавно вступив до Washburn University (штат Канзас, США) на спеціальність «Розслідування ФБР», отримав 3 стипендії на навчання та державний грант.
Павло навчався в нашому ліцеї на спеціальності «Медицина» з 8 по 10 клас. Родина Левченків двічі втікала від війни: у 2014 році з Алчевська в Херсон, а у 2022 – за кордон, тому Павло закінчував школу в США.
«Він не був олімпіадником чи відмінником, через свою мрійливість навіть мав оцінки достатнього й середнього рівня», – згадує класна керівниця МПН класу Олена Годованюк.
Попри це вчителі ліцею відзначали його здібності до природничих наук (особливо подобалася фізика та біологія), підтримували, мотивували хлопця до навчання.
У Херсоні Павло займався парусним спортом, брав участь у змаганнях, посідав призові місця. Однокласники і вчителі пам’ятають його як позитивного, доброго, веселого, вихованого хлопця.
Уже в Америці Павло Левченко успішно закінчив школу, отримав медаль за двограмотність (англійська та українська мови), вступив до університету, де навчатиметься за спеціальністю «Розслідування ФБР».
Павло та його мама щиро вдячні нашому колективу за міцний фундамент знань, віру і підтримку, передають найщиріші побажання миру й добра!
Пишаємося талановитими випускниками ліцею!