Національний проєкт: пишемо есе

З 06 до 09 серпня 2024 року в Києві відбулася неймовірно важлива подія для нашої країни – старт навчання для 50 вчительок і вчителів з усіх куточків України, які пройшли складний відбір та братимуть участь у пілотуванні  «Національного проєкту: пишемо есе» від ГО «Смарт освіта». Проєкт реалізується за підтримки Grammarly, Theirworld, Global Business Coalition for Education та націлений на впровадження в школах інноваційних методик для навчання письма та критичного мислення, розвитку креативних навичок,  важливих для будь-якої особистості у XXI ст., адже конкурентноспроможність на ринку праці сьогодні починається з освіти. На Херсонщині пілотуватиме проєкт Ольга Гудима, учителька української мови та літератури Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ.

Про важливість розвитку навичок читання та письма серед українських учнів говорили Тетяна Вакуленко, директорка Українського центру оцінювання якості освіти, та її заступник Василь Терещенко, спираючись на результати PISA,  які вкотре наголосили на необхідності розвитку в учнів уміння висловлювати свою думку, аргументувати, мислити оскільки це вкрай необхідно для майбутнього нашої нації!