“Перемагає той, хто пам’ятає”. Розпочинаємо ювілейний рік у ХАЛ

2 вересня звідусіль лунають пісні та чутно привітання з новим навчальним роком. Академічний ліцей імені О.В. Мішукова не став винятком: попри дистанційну форму навчання, учні та учениці, а також педагоги приєдналися до онлайн-заходу “Перемагає той, хто пам’ятає. Розпочинаємо ювілейний рік у ХАЛ”. Ушанувавши полеглих хвилиною мовчання, наші ліцеїсти й ліцеїстки отримали привітання від директорки закладу Галини Володимирівни Бібік, яка наголосила, що цей навчальний рік буду особливим, адже ліцей святкує своє 30-річчя. На учасників заходу чекали поради від випускників, приємні передбачення та хитромудрі запитання, на які давали відповіді заступники директора.
Захід пройшов у дружній атмосфері, що завжди панує в нашому ліцеї.
Щиро вітаємо всіх із початком нового навчального року та бажаємо перемог, успіхів і натхнення!